Фабрика Леся в Новоград-Волинському

Фабрика LESYA – це сучасний швейно-виробничий комплекс, створений на базі Новоград-Волинської швейної фабрики  1965 р. заснування. Це основне місце працевлаштування для новоград-волинського населення. Швейна фабрика налічує понад 500 робітників, 9% працівників приствятили роботі на фабриці понад 26 років життя.


Фабрика спеціалізована на пошитті чоловічих та жіночих брюк преміальної якості в casual-стилі. Співпраця з відомим європейським брендом, який спеціалізується на продажу високоякісних брючних виробів для чоловіків та жінок у всьому світі. Основні умови нашої співпраці з партнерами –  надійність, прозорість і чесність.


2003р фабрику LESYA відзначили дипломом VІІ Міжнародного рейтингу популярності, та нагородили «Золотою Аркою Європи» за виcоку якість продукції. Створення власного бренду одягу LAGRAND в 2008 році.

Продукцію розробляють провідні німецькі та італійські дизайнери, виготовляють відповідно до європейських стандартів якості лише з натуральних тканини провідних виробників Італії, Іспанії та Німеччини.


В  2013 році  швейна фабрика LESYA переживає новий період у своїй історії — співвласником підприємства стає німецька компанія «Ляйневебер», яка виводить компанію на якісно новий рівень виробництва та системи організації праці.


У 2016 році Business Social Compliance Initiative (BSCI) відзначила робочі умови фабрики на рівні А (найвищий) за міжнародною шкалою оцінки. За результатами проведення оцінки (аудиту) міжнародної організації для збереження навколишнього середовища, швейна фабрика LESYA отримала срібну медаль та сертифікат CPI2.Найважливіші принципи компанії:  бути сучасними, впроваджувати новітні технології, працювати чітко та системно, враховувати індивідуальні потреби замовника, забезпечувати преміальну якість, постійно  удосконалювати результати роботи.


Контакти фабрики:

http://lesyanv.com.ua/uk/

Адреса

вул. Героїв Майдану 3а, м. Новоград-Волинський, Житомирська обл.,11708, Україна

 

Телефон

+38 (04141) 3 56 39

 

E-mail

prat.lesya@lesyanv.com.ua

 

Facebook

https://www.facebook.com/lesyanv.com.ua