Співробітництво з брендом LAGRAND

Інформація для оптових покупців


Щоб отримати умови співпраці та оптові ціни, Ви можете написали лист на електронну адресу:  lagrand.direct@gmail.com,

або зв'язатися з нашим менеджером за номером телефону 098-867-02-21 (Оксана)


  


Інформація по ДРОПШИПІНГУ


Щоб отримати умови співпраці за системою ДРОПШИПІНГ, напишіть будь-ласка листа на електронну адресу:  lagrand.direct@gmail.com,

для швидкої обробки запиту просимо вказати адресу Вашої он-лайн площадки.


Дропшиппінг в Україні - це новий вид бізнесу, в якому ви є посередником, власний склад вам не потрібен, ви заздалегідь товар не купуєте, а відправка товарів здійснюється безпосередньо зі складу до покупця. Фактично, дропшипінг – це товар під реалізацію.


Ми пропонуємо стати нашим партнером та почати заробляти на дропшиппінгу: розміщувати товари на маркетплейсах, аукціонах, у соцмережах, на сайтах з оголошеннями або створити свій інтернет-магазин, просувати та рекламуватись у пошукових системах.


  • Ваше завдання полягає в тому, щоб знайти покупця та оформити замовлення у своєму особистому кабінеті, вказавши дані покупця та вашу ціну продажу. Після отримання вашим покупцем замовлення, на ваш баланс нараховується прибуток: різниця між ціною, яку ми вам надали (ціною закупівлі) та ціною, за якою ви продали товар.
  • Ризики, пов'язані з гарантією, браком товару, не відповідності товару опису, фото та характеристик - заявленим на нашому сайті, ми повністю беремо на себе . Також, ваш клієнт - має право повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки, відповідно до закону про захист прав споживачів.
  • На вас також покладається відповідальність, пов'язана з незабраною посилкою: якщо ваш клієнт посилку не забрав, з вашого балансу списується витрати на доставку в обидві сторони (до покупця і назад до нас).